Dobry pracownik to zadowolony efektywny doceniony pracownik

WinWin dla pracowników

WinWinBalance®, to system doceniania pracowników, który sprawia, że wszyscy są równo traktowani w oparciu o jasne i uczciwe zasady. Poprawia jakość relacji przełożony-podwładny, przez co minimalizuje konflikty. Dzięki WinWinBalance® jeszcze bardziej polubisz swoje miejsce pracy, a Twoje zaangażowanie i inicjatywy na pewno zostaną zauważone.

HRM Produkcja

Pozwól się docenić

Podstawowym celem WinWinBalance jest nagradzanie pozytywnych zachowań Pracowników i wyróżnianie najlepszych. System pozwala zmierzyć, jaki był udział poszczególnych osób we wspólnym wyniku i podpowiedzieć, jakie wyróżnienie będzie adekwatne do ich zaangażowania i efektywności.

Równe szanse dla wszystkich

Poprzez WinWinBalance wprowadzamy jeden standard oczekiwanych zachowań Pracowników w całej Firmie. Nieważne z którym menadżerem pracujesz, czy bardziej przyjaznym, czy bardziej surowym, zasady WinWin zobowiązują ich do takiego samego traktowania wszystkich pracowników.

Continous Feedback

WinWinBalance zapewni Ci bieżącą informację zwrotną. To ważne, ponieważ dzisiaj jednym z podstawowych praw pracownika, umożliwiającym rozwój zawodowy, jest wiedza na temat tego, w czym jest dobry, a co może poprawić, by się doskonalić!

Sprawiedliwe, jawne zasady

Zasady zostały określone na podstawie tego jakie działania służą, a jakie szkodzą firmie jako „wspólnocie pracowników”. Zasady wyróżniania, premiowania i awansowania są jawne, każdy Pracownik może się z nimi zapoznać oraz mieć do nich stały dostęp.

Fakty zamiast opinii

W WinWinBalance rejestrujemy tylko fakty – sytuacje, których przełożony był świadkiem lub co do, których upewnił się, że miały miejsce. Każdy punkt w systemie musi mieć krótki komentarz, opisujący konkretną sytuację, która była podstawą, do jego przyznania.

Twoje wyniki pracują na Ciebie!

WinWinBalance tworzy długookresową historię pracy pracownika, która podkreśla jego silne strony i wskazuje dalszą drogę rozwoju. Na jej podstawie podejmowane są później rzetelne decyzje kadrowe (awanse, przeszeregowania, premie).

Motywujące benefity

WinWinBalance oferuje możliwość integracji z popularnymi systemami benefitów, np. z katalogiem nagród Sodexo. Dzięki temu swoje punkty zaangażowania możesz wymienić, np. na: nagrody rzeczowe, bilety do kina, karty podarunkowe, czy bony Sodexo, którymi zapłacisz w prawie każdym sklepie.

Dzięki WinWinBalance pracodawca może lepiej dostrzec Twoje zaangażowanie i wspierać Cię w dalszym rozwoju.

Bądź WinWin!

Zaproponuj swojemu menedżerowi testowanie WinWinBalance przez 30 dni bezpłatnie