Dobry HR zna potrzeby pracowników odpowiada na potrzeby biznesu to skuteczny agent zmian

WinWin dla HR

WinWinBalance® to innowacyjne narzędzie, które digitalizuje procesy HR-owe w organizacji i integruje je w prosty sposób. Dostarczysz managerom rozwiązanie, które ułatwi im zarządzanie oraz zyskasz bezpośredni wgląd w funkcjonowanie poszczególnych zespołów, by lepiej odpowiadać na potrzeby organizacji.

Promuj kulturę feedbacku

Komunikuj oraz utrwalaj wartości i pożądane modele zachowań. Naucz managerów przyłapywania pracowników na dobrych rzeczach. Stwórz poczucie przynależności do drużyny, która gra o wspólny wynik, ale każdy ma zapewnione indywidualne traktowanie.

Przyjazne środowisko pracy

Stwórz środowisko, w którym każdy pracownik będzie czuł się dobrze i będzie miał zapewnione warunki, które pozwolą mu pracować efektywnie i odczuwać satysfakcję z pracy. Usprawnij komunikację i promuj kulturę doceniania. Udostępniaj pracownikom ważne dla nich informacje poprzez prosty “portal pracowniczy” dostępny na smartfonie. Zadbaj o to, by każdy z pracowników miał poczucie, że jest ważny dla firmy i że partycypuje w jej rozwoju.

Zastąp przestarzałą ocenę okresową pracowników

Zarządzaj kompetencjami w nowoczesny sposób. Promuj pożądane zachowania i kreuj dobre nawyki. Pozyskuj talenty z wewnątrz organizacji do kluczowych projektów. Wyróżniaj najlepszych.

Continuous performance management

Pracuj na rzetelnych danych, napływających w czasie rzeczywistym. Reaguj na ryzyka, dokumentuj sukcesy i promuj dobre praktyki. Kontroluj wskaźniki absencji i rotacji. Dostarczaj wartościowe analizy, generowane w prosty sposób.

Rozwijaj pracowników

Zyskaj wiedzę na temat realnych kompetencji pracowników. Wyławiaj talenty i wspieraj ich obszary do rozwoju. Lepiej identyfikuj potrzeby szkoleniowe. Planuj ścieżki kariery i komunikuj w prosty sposób pracownikom co mogą zrobić, by się rozwijać razem z firmą.

Zautomatyzuj system premiowy

Wyliczaj premie za pomocą jednego kliknięcia i daj pracownikom dostęp do wyników ich pracy w czasie rzeczywistym, np. dziennej efektywności pracy, punktów zaangażowania. Oszczędzaj czas, który co miesiąc poświęcasz na rozliczenie wyników pracowników. WinWinBalance zrobi to dla Ciebie!

Rekrutuj właściwych pracowników

Zmapuj kluczowe kompetencje pracowników, którzy mają najlepsze wyniki. Twórz trafne profile kompetencyjne i wybieraj kandydatów najlepiej pasujących do organizacji i konkretnych zespołów. Lepiej dopasowani pracownicy osiągają lepsze wyniki.

HR 4.0

Digitalizuj narzędzia i procesy- zintegruj je w przyjaznej aplikacji mobilnej. Poznaj twarde wskaźniki miękkich zjawisk. Zmierz wpływ zaangażowania na wynik firmy. Digitalizacja HR to standard w wysoko rozwiniętych organizacjach. Zainicjuj ją w swojej firmie.

Zadbaj o satysfakcję pracowników i biznesu i bądź WinWin!

Bądź WinWin!

Przetestuj WinWinBalance bezpłatnie przez 30 dni